Informácie o prudukte:
Kategória: Dvojdielne plavky
Dodavateľ:Bora Bora
Cena:13.99 €

Spodný diel plaviek v jednofarebnom dizajne s ozdobným pásom. Príjemný plavkový materiál s rýchloschnúcimi vlastnosťami Klasický spodný diel na bokoch so zaväzovaním V prednej časti pásu je okrasný lem Zadná strana hladká Nohavičky sú zvnútra podložené príjemným plavkovým úpletom Vytvorte si dokonalý plážový outfit!


 • Dámske dvojdielne plavky Dras Black
  Dámske dvojdielne plavky Dras Black

  Dámske dvojdielne plavky v black & white dizajne. Príjemný plavkový materiál s rýchloschnúcimi vlastnosťami Košíčky bez kostíc..

  44.98 €
 • Dámske dvojdielne plavky Dras Red
  Dámske dvojdielne plavky Dras Red

  Dámske dvojdielne plavky v príťažlivej kombinácii červenej a bielej. Príjemný plavkový materiál s rýchloschnúcimi vlastnosťami..

  44.98 €
 • Spodný diel dámskych plaviek Dras Red
  Spodný diel dámskych plaviek Dras Red

  Spodný diel plaviek v jednofarebnom dizajne. Príjemný plavkový materiál s rýchloschnúcimi vlastnosťami Klasický strih nohavičiek,..

  14.99 €
 • Dámske dvojdielne plavky Vilara
  Dámske dvojdielne plavky Vilara

  Dámske dvojdielne plavky s farebným zvieracím vzorom. Obľúbený trojuholníkový strih košíčka úplne bez kostíc. Príjemný..

  39.99 €
 • Dámske dvojdielne plavky Ladia
  Dámske dvojdielne plavky Ladia

  Dvojdielne plavky v trendy pruhovanom dizajne. Úplne bez kostíc! Príjemný plavkový materiál s rýchloschnúcimi vlastnosťami..

  44.98 €
 • Dámske dvojdielne plavky Oroa
  Dámske dvojdielne plavky Oroa

  Dámske dvojdielne plavky s jemným geometrickým vzorom so striebornými detailmi. Príjemný plavkový materiál s rýchloschnúcimi..

  50.98 €© 2018 Luxusné kúsky za skvelé ceny, štýlové a zároveň nadčasové kúsky do šatníka každej ženy: Kontakt