Informácie o prudukte:
Kategória: Dvojdielne plavky
Dodavateľ:Bora Bora
Cena:42.99 €

Dámske dvojdielne plavky so žiarivým geometrickým vzorom. Príjemný plavkový materiál s rýchloschnúcimi vlastnosťami Košíčky majú tenké vyberateľné vypchávky, nemajú kostice, uprostred sú nariasené Ramienka a obvod sú zaväzovacie Všité bočné kostice Klasické nohavičky, na bokoch na zaväzovanie Pružný pás a lemy nohavičiek Nohavičky sú podšité plavkovým úpletom Vytvorte si dokonalý plážový outfit!


 • Dámske dvojdielne plavky Dinay Pink
  Dámske dvojdielne plavky Dinay Pink

  Jednofarebné dvojdielne plavky s trendy volánmi. Príjemný plavkový materiál s rýchloschnúcimi vlastnosťami Nevystužená..

  49.99 €
 • Dámske dvojdielne plavky Dinay Black
  Dámske dvojdielne plavky Dinay Black

  Jednofarebné dvojdielne plavky s trendy volánmi. Príjemný plavkový materiál s rýchloschnúcimi vlastnosťami Nevystužená..

  49.99 €
 • Spodný diel dámskych plaviek Ladia
  Spodný diel dámskych plaviek Ladia

  Klasický spodný diel plaviek v pruhovanom dizajne. Príjemný plavkový materiál s rýchloschnúcimi vlastnosťami V páse všitá..

  13.99 €
 • Dámske dvojdielne plavky Airis
  Dámske dvojdielne plavky Airis

  Dvojdielne plavky s plastickým vzorom. Úplne bez kostíc Príjemný plavkový materiál s rýchloschnúcimi vlastnosťami Košíčky..

  40.98 €
 • Dámske dvojdielne plavky Gares
  Dámske dvojdielne plavky Gares

  Dámske dvojdielne plavky v dúhových farbách s efektným šnurovaním. Príjemný plavkový materiál s rýchloschnúcimi vlastnosťami..

  47.99 €
 • Dámske dvojdielne plavky Cadit Red
  Dámske dvojdielne plavky Cadit Red

  Dvojdielne plavky s ozdobným lemom. Obľúbený trojuholníkový strih košíčkov. Príjemný plavkový materiál s rýchloschnúcimi..

  43.98 €
 • Spodný diel dámskych plaviek Cadit Red
  Spodný diel dámskych plaviek Cadit Red

  Spodný diel plaviek v jednofarebnom dizajne s ozdobným pásom. Príjemný plavkový materiál s rýchloschnúcimi vlastnosťami..

  13.99 €© 2018 Luxusné kúsky za skvelé ceny, štýlové a zároveň nadčasové kúsky do šatníka každej ženy: Kontakt