Informácie o prudukte:
Kategória: Dvojdielne plavky
Dodavateľ:Bora Bora
Cena:43.98 €

Dvojdielne jednofarebné plavky bez ramienok. Ideálny strih na opaľovanie! Príjemný plavkový materiál s rýchloschnúcimi vlastnosťami Podprsenka strihu bandeau s vytvarovanými vystuženými košíčkami, bez kostíc Podprsenka nemá zapínanie, navlieka sa cez hlavu Všité bočné kostice V zadnej časti obvodu sú široké, elastické a prekrížené gumy Klasický strih nohavičiek, v páse je kontrastná širšia guma Zadná strana je hladká Nohavičky sú podložené komfortným plavkovým úpletom Vytvorte si dokonalý plážový outfit!


 • Spodný diel dámskych plaviek Clar Blue
  Spodný diel dámskych plaviek Clar Blue

  Spodný diel plaviek v klasickom strihu. Príjemný plavkový materiál s rýchloschnúcimi vlastnosťami V páse je kontrastná širšia..

  13.99 €
 • Spodný diel dámskych plaviek Clar
  Spodný diel dámskych plaviek Clar

  Spodný diel plaviek v klasickom strihu. Príjemný plavkový materiál s rýchloschnúcimi vlastnosťami V páse je kontrastná širšia..

  13.99 €
 • Dámske dvojdielne plavky Daria
  Dámske dvojdielne plavky Daria

  Dámske dvojdielne plavky so žiarivým geometrickým vzorom. Príjemný plavkový materiál s rýchloschnúcimi vlastnosťami Košíčky..

  42.99 €
 • Dámske dvojdielne plavky Dinay Black
  Dámske dvojdielne plavky Dinay Black

  Jednofarebné dvojdielne plavky s trendy volánmi. Príjemný plavkový materiál s rýchloschnúcimi vlastnosťami Nevystužená..

  49.99 €
 • Spodný diel dámskych plaviek Ladia
  Spodný diel dámskych plaviek Ladia

  Klasický spodný diel plaviek v pruhovanom dizajne. Príjemný plavkový materiál s rýchloschnúcimi vlastnosťami V páse všitá..

  13.99 €© 2018 Luxusné kúsky za skvelé ceny, štýlové a zároveň nadčasové kúsky do šatníka každej ženy: Kontakt