Informácie o prudukte:
Kategória: Dvojdielne plavky
Dodavateľ:Bora Bora
Cena:43.98 €

Dvojdielne plavky s ozdobným lemom. Obľúbený trojuholníkový strih košíčkov. Príjemný plavkový materiál s rýchloschnúcimi vlastnosťami Košíčky nemajú kostice, majú vyberateľné tenké vypchávky Ramienka sú na zaviazanie Obvod tvorí širší ozdobný okraj, ktorý vzadu prechádza v zapínanie na kovovú plavkovú sponu Klasický spodný diel na bokoch so zaväzovaním V prednej časti pásu je okrasný lem Zadná strana hladká Nohavičky sú z vnútra podložené príjemným plavkovým úpletom Vytvorte si dokonalý plážový outfit!


 • Spodný diel dámskych plaviek Cadit Red
  Spodný diel dámskych plaviek Cadit Red

  Spodný diel plaviek v jednofarebnom dizajne s ozdobným pásom. Príjemný plavkový materiál s rýchloschnúcimi vlastnosťami..

  13.99 €
 • Spodný diel dámskych plaviek Cadit Blue
  Spodný diel dámskych plaviek Cadit Blue

  Spodný diel plaviek v jednofarebnom dizajne s ozdobným pásom. Príjemný plavkový materiál s rýchloschnúcimi vlastnosťami Klasický..

  13.99 €
 • Dámske dvojdielne plavky Dras Black
  Dámske dvojdielne plavky Dras Black

  Dámske dvojdielne plavky v black & white dizajne. Príjemný plavkový materiál s rýchloschnúcimi vlastnosťami Košíčky bez kostíc..

  44.98 €
 • Dámske dvojdielne plavky Dras Red
  Dámske dvojdielne plavky Dras Red

  Dámske dvojdielne plavky v príťažlivej kombinácii červenej a bielej. Príjemný plavkový materiál s rýchloschnúcimi vlastnosťami..

  44.98 €
 • Spodný diel dámskych plaviek Dras Red
  Spodný diel dámskych plaviek Dras Red

  Spodný diel plaviek v jednofarebnom dizajne. Príjemný plavkový materiál s rýchloschnúcimi vlastnosťami Klasický strih nohavičiek,..

  14.99 €
 • Dámske dvojdielne plavky Vilara
  Dámske dvojdielne plavky Vilara

  Dámske dvojdielne plavky s farebným zvieracím vzorom. Obľúbený trojuholníkový strih košíčka úplne bez kostíc. Príjemný..

  39.99 €© 2018 Luxusné kúsky za skvelé ceny, štýlové a zároveň nadčasové kúsky do šatníka každej ženy: Kontakt